03 Şubat 2014 #2272243

TTNET Güya 16 MBPS İnternet Hızım Var

Yıllardır TTNETinternet paketlerinden faydalanıyorum. Önceleri 8mps hızında netim vardı ama bendeki maksimum hız 500-600 kbps 1mpbs bile değildi. Şimdi 16mpbs'lik pakete geçtim. Mevcut maksimum hızım 1,5 mpbs.


Arada tamı tamına 15mpbs'lik fark var inanmıyorum. Ben niçin bu kadar düşük kullanıyorum diye müşteri hizmetlerini aradım Gezinti.com sitesiyle ilgili bi çözüm sundular. Çok ama çok az bi hız kazandı. Nerede benim bu 15mpbs'lik boşlukta duran hızım. Yeter artık TTNET. Eklediğim fotoda dayandığı son sınır. TTNET'in kendi sitesindeki hız testini uyguladığım ortaya çıkan sonuç 12mpbs.. Ama dosya indirme hızım 1,5 mpbs. Bu kadar da olmaz ya...

Taner 71 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön