04 Şubat 2014 #2274136

TTNET Günlerdir Kesik Olan Fiber İnternet!

TTNET'in verdiği fiber modeminin 3 gündür internet ışığı yanmıyor ve dolayısıyla internet bağlantısı kesik. Her gün müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirmeme rağmen verdikleri yanıt sadece şikayet kaydı oluşturup ilgili Telekom müdürlüklerine aktarmak olduğu şeklinde. Hangi telekom müdürlüğüne bağlı olduğumu bile sistemlerinden göremiyorlar.


Sonuç olarak faturayı günü gününe tahsil etmeyi bilen TTNET'de 3 gündür konuyla ilgili bir muhatap bulamıyorum. Yarın da düzelmezse aboneliğimi iptal ettireceğim. Bu şikayetin altına da müşterimize gerekli bilgi verilmiştir yazacaklar muhtemelen ama ben 3 gündür hiçbir bilgi ve hizmet alamıyorum.

Murat 64 Okunma

Cevaplar

  • Murat04 Şubat 2014

    Abonelik başvurumun ertesi günü kurulum için gelenler, şikayetim üzerinden 4 gün geçmesine rağmen ortalarda yok. Verilen cevaplar yine herzamanki gibi hazır kalıp cevaplar. Diğer firmalar oturduğum siteye fiber bağlantısı sunduğu an (eli kulağında) iptal ettireceğim TTNET aboneliğimi, mecbur kaldık abone olduk birkere.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön