01 Temmuz 2015

TTNET Günlerdir DSL Ayarları Yapılmadı, İnternete Bağlanamıyorum!

İnternetimizi yaz ayı için köye taşıtma talebinde bulunduk, cuma günü geldiler bağlantı yapıldı. Fakat internetimiz ful çekmesine rağmen DSL ayarları yapılmadığı için bağlanamıyoruz. Yetkilileri cuma gününden bu yana her gün arıyorum. Her seferinde işimin acil olduğundan bahsediyorum acil diye not düştüklerini söylüyorlardı ve en son telesekretere bağladılar. Böyle sorumsuzluk görmedim. Aboneliğim dolduğu an TTNET ilişkimi keseceğim bunun yanında hizmet vermediği ve kullanıyormuşum gibi para kestiği için TTNET'i tüketici haklarına, Başbakanlık İletişim Merkezi ve Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı' na da şikayet edeceğim.

Merve 85 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Merve04 Temmuz 2015

    TTNET müşteri hizmetleri arayarak dönüş yaptı. Fakat çözüm hala yok, hala internet e bağlanamadık. Sözde teknik ekip gelip kontrol edecekti, tabi ne gelen var ne de tekrar arayan

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön