18 Mart 2013 #1691683

Ttnet Günde Onlarca Kez Kesinlen İnternet Bağlantısı!

İnternetim son 2 aydır günde onlarca kez kesintiye uğramakta. Konuyla ilgili 2 kez müşteri hizmetlerini aramam rağmen bir kere geldiler ve yapabileceğimiz birşey yok ya modemden ya kablodan kesinti deyip gittiler. Ama bu kabloyu da modemi de siz verdiniz!


Ben internet hizmeti için size para veriyorsam, bana internet hizmetini sağlamakla siz mükellefsiniz. Böyle devam ettiği taktirde faturalarımı ödememeye başlayacağım belki o zaman dikkate almaya başlarsınız.

Özgür 173 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön