16 Mayıs 2015

TTNET Günde 5-6 Defa Arayıp Rahatsızlık Veriyor!

TTNET internet üyeliğini ve telefon hattını yaklaşık on gün önce kapattık. 10 gündür her gün 5-6 defa müşteri hizmetlerinden telefon geliyor ve eski üyeliğin abonesi aile bireyiyle görüşmek istediklerini söylüyorlar. Sürekli olur olmaz cep telefonum çalıyor. Kapatıyorum 1 saat sonra yine arıyorlar.


Birkaç defa açıp şikayetimi dile getirdim fakat doğru düzgün dinlemiyorlar bile, en son biri şikayetimi dile getirirken telefonu yüzüme kapattı. Enteresan bir hizmet anlayışı var. İnsanların gözünde bu şekilde marka imajının ne durumda olduğunun farkında değil mi yetkililer. Eğer bu şekilde devam ederse gerekli yerlere başvurup daha kapsamlı uğraşacağım. Gereği en kısa sürede yapılsın.

Ali 119 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 16.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön