14 Eylül 2013 #2012321

TTNET GPRS Ücreti Diye 40 TL'den Fazla Ücret Kesiyor!

Faturam 25 TL'yi geçmeyecek şekilde 12 ay taahhüt ediliyor ve GPRS ücreti olarak 40 TL'den fazla ücret kesiliyor artı birde bunun vergileri ve sonuç faturam 83.50 TL!


GPRS ücreti ve vergilerinin fatura bedelinden düşülerek 25 TL olan sabit ücrete dönmesini istiyorum. Eğer GPRS'yi kapatma durumu varsa kapatılmasını istiyorum TTNET gezgin modemim bilgisayar ve tabletime takıyorum. Aşırı indirmede yapmadım lakin faturayı görünce şaşkınlık içinde kaldım.

Übeydullah 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön