21 Şubat 2013

Ttnet Gördüğüm En Sorumsuz Kurum!

16 gün önce internetimin nakli için başvuruda bulundum. Servis sağlayıcılar bir türlü gelmek bilmedi. Yaptığım şikayetler doğrultusunda gelen telefon bağlantısıyla ilgili görevli telefon hattını çekmeden gitti. Bunun üzerine Üsküdar Türk telekom şubesini aradım. Şubede ciddiye alınmadım ve aradığım şube telefonunun ucundaki görevli arkadaşıyla sohbet ederek telefonu suratıma kapattı. Bunun üzerine şubeye gidip şikayette bulunduğumda bana tekrar servis yönlendirileceğini söylediler.


Verdiğim hiçbir randevuya geri dönüş olmadı. Son gelen çalışan ise 2. kez ADSL'den sinyal aldığı gerekçesiyle geldiğinde ise bunun sadece beni görmek için bir bahane olduğunu öğrendim. Gördüğüm en sorumsuz kurum.

Azra 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön