25 Şubat 2013 #1653060

Ttnet Göndermediği Faturaya İcra Takibi Başlatmış!

Ttnet göndermediği faturadan dolayı icra takibi başlatmış adresime gelen belgede 82.144 TL lik bir ödemeden sorumlu olduğumu tarafıma beyan etmiştir,ancak ödeme avukat masraflarıyla beraber onların belirttiğine göre 210.00 TL olarak belirtiliyor.Öncelikle Ttnet faturaları adreslere kağıt israfında bulunmamak için göndermiyor sözüm ona, ama aylar sonra göndermediği faturadan sizi borçlandırabiliyor ancak borç bilgisi için adrese gönderme yapabiliyorlar.Ttnet k.yalı müdürlüğüne gittim ilgilinin bana abonelikten ayrılmışsınız ifadesi ile gerçeği anlamam zor olmadı,abonelikten çıktığım için cezalandırılmışım meğer.Sadece ana parayı ödedim,diğer ödemeyi işsiz güçsüzken asla yapmam,yapamam.

Sinan 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön