27 Ağustos 2013 #1977111

TTNET Giderilemeyen Bağlantı Kopma Sorunu!

Kullanmakta olduğum internet hattımda 1.5 aydır sürekli kopma ve hız sıkıntısı yaşıyorum.


Bunu sıkıntılarımı 15 defa TTNET 'e arayıp bildirmeme rağmen, hep aynı cevabı alıyorum; (M***bey arıza kaydınızı alıyorum). Ama ne kerametse ben 1.5 aydır internet kullanımı olarak çok sıkıntı çekmekteyim.20 Mbit Fiber internet paketi kullanıyorum ama TTNET'in kendi sayfasındaki hız testini uyguluyorum İndirme hızı 11,6 Mbps ama Yükleme hızı 1,9Mbps.


Bu sıkıntılarımı bildirmeme rağmen ve eve teknik servis talep etmeme rağmen kimse bu sıkıntıma gerçek çözüm üretecek bir müdahalede bulunmuyorlar.


Bütün müşteri temsilcileri aynı klişe cümlelerle müşteriyi geçiştiriyor ve maalesef bir çözüme ulaştıramıyorlar.

Muhammed 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön