27 Kasım 2013

TTNET Gezinti.com'un Beni İzlemesini İstemiyorum!

TTNet'in Gezinti.com aracılığıyla beni takip etmesini istemiyorum. Her defasında Gezinti.com'a girip tüm internet bağlantım dan Gezinti.com'u kapatmama rağmen, takip etmeye devam ediyor.


Bugün yine başıma geldi, yine Gezinti.com'a girdim bu özelliği kapatmak için ancak sitesi bile çalışmıyor artık. İnsanların internetlerini takip etmeyi bırakın artık. Kimsenin iznini almadan
takip ettiğiniz yetmiyormuş gibi artık takip etmeyin diye dilekçe vermemiz gerekiyor sanırım?

Enes 48 Okunma

Cevaplar

  • Enes27 Kasım 2013

    Mail adresime gönderilen postada bana ulaşılamadığının bilgisi var sadece. Şikayetimle ilgili herhangi bir açıklama bana ulaşmış değil?

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön