25 Mayıs 2013

Ttnet Gezinti.com ve Diğer Reklamlarla Rahatsız Ediyor!

Daha önce bilgi. ttnet. com. tr ile başlayan adresten sürekli karşıma reklam çıkmasıyla ilgili bir şikayetim olmuştu. Şikayetten sonra bir süreliğine kurtuldum reklamlardan ancak bugünlerde hergün karşıma reklam ve gezinti.com diye bir site çıkıyor ve internet trafiğimi izlemeye izin istiyor üstelik hergün müşteri hizmetlerini aramama rağmen kurtulamıyorum.

Yasadışı phorm uygulamasının adı gezinti.com olarak değişip çıkmış piyasaya. Üstelik EVET ve HAYIR butonlarının ikiside yeşil renkte ve tüketiciyi yanıltıcı cinsten.

Ücret karşılığı yararlandığımız bir servisten bizim isteğimiz dışında bize reklam izletilmesi ve gezinti. com gibi özel hayatın gizliliğini ihlal eden bir sistemin dayatılması kabul edilemez. Hattım üzerinden hiçbir bilgilendirme mesajı, reklam izlemek istemiyorum.

Mustafa 467 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa24 Aralık 2014

  Takip edenler için bilgilendirme yapayım. İlgili firma sorunu çözmedi. Kendim bazı yöntemlerle gezinti vb. siteleri engelledim. böylece görünmüyor atık.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mustafa27 Mayıs 2013

  hiçbir geri dönüş sağlanmadı...

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön