04 Şubat 2014 #2273546

TTNET Gezinti.com Takibi!

Sürekli evet ve hayır sayfası çıkıyor. "hayır"ı tıklıyorum, ama sonra yine çıkıyor, yine çıkıyor.İstemiyorum kardeşim yeter artık, istemiyorum. Anlamıyor musunuz, zorla mı?

Sıtkı 40 Okunma

Cevaplar

  • Sıtkı20 Haziran 2017

    Sizin verdiğiniz bilgiyi ben de biliyorum zaten. Siz para kazanacaksınız diye biz reklam izlemeye mecbur değiliz. Üstelik o parayı fazlasıyla ödüyoruz

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön