30 Ağustos 2013 #1985179

TTNET Gezinti.com Kapatmama Rağmen Açılıyor!

Sürekli gezinti. com'u hattıma kapatmama rağmen sürekli hattıma gezinti. com açılıyor. Tekrar bu siteye girip kapatmak zorunda kalıyorum. Nette gezerken birden karşıma Gezinti'yi hattına açmak istiyor musun ? diye bir sayfa çıkıyor. Hayır yapıyorum ama bu bilgisayara başkası da oturuyor o fark etmeden evete basabilir. Ben zaten gezintiyi kapatmış olmama rağmen neden bu sayfa sürekli karşıma çıkıyor ? Birinin buna "evet" demeden de kendiliğinden açıldığını düşünüyorum.


Gezintiyi hattıma kökten kapatmanızı istiyorum. Bunun bir daha açılmamasını istiyorum. Gezintiyi açacak mısınız diye soran sayfayı bir daha görmek istemiyorum. Tekrar olursa BTKya şikayet ederim.

Kerim 376 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Kerim02 Eylül 2013

    cevap alamadan cevaplandı diye konu kapatıldı işte ttnet farkı!

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön