23 Eylül 2013

TTNET Gezgin Modeme Kafasına Göre Kota Aşımı Yazıp Hızımı Düşürüyor!

TTNET ortak kota kampanyasından gezgin modem aldım. 15 gb olan kotasını doldurmadığımı kendim göre göre bana mesaj yolladı TTNET kota aştınız, hızınız düştü diye. Zaten tamdan bir çizgi eksik çekmesine rağmen internetimi kullanamıyorum neredeyse!


Bir de kota aşımı çıkartıp iyice düşürdüler. Yaptığınız haksızlık, hem normale göre eksik AKK
veriyorsunuz, hem de kafanıza göre şişiriyorsunuz ve hızımı düşürüyorsunuz! Düzeltilmesini istiyorum en acil şekilde. Üçüncü günden pişman ettiniz be... Neresi ortak kota kardeşim bunun? Acilen çözülmesini talep ediyorum.

Kahraman 132 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön