23 Ağustos 2013 #1972672

TTNET Gezgin Modem Sorunlu Kalıcı Çözüm Sunamıyorlar!

05012852637 nol'u TTNET Gezgin Modem kullanıcısıyım. Aldığım günden bu yana kullandığım modemle 1 hafta öncesine kadar bir sorunum yoktu. 1 hafta öncesinde bilgisayarım TTNET bağlantı yöneticisinin CPU'yu %95 civarında kullandığını gördüm ve TTNET Teknik servisi aradım. Yazılımı kaldırıp yeniden deneyin dediler. Yaptım oldu.


1 gün sonra yine aynı sıkıntı oldu. Tekrar teknik servisi arayıp en az 6 kişiye durumumu izah etmek zorunda kaldım ama bir sonuç elde edemedim. 1 bayan modemdeki hattı başka bir telefonda deneyin dedi. Denedim bağlantı oluyor. Sonra yine aradım modemle ilgilenmiyoruz dediler ama ben hala internete erişim sağlayamıyorum.

Hakan 239 Okunma

Cevaplar

 • Hakan30 Ağustos 2013

  Bu kadar uğraşmama rağmen ben hala internete bağlanamıyorsam bir daha TTNET mi ASLA!!!!!!

 • Hakan30 Ağustos 2013

  29.08.2013 tarihinde 4440375 nolu telefonu aradım.Tekrar tekrar durumu izah ettim.Telefona çıkan bayan arkadaşın bana vermiş olduğu cevap şu.Ürünü alalı 2 ay olmuş ve ürünün 2 yıl garantisi olmasına rağmen ürün zaten kampanyalı olduğundan dolayı üründe sorun olması durumunda yeni bir modem almam gerektiği şeklinde sözler sarfetti.Eğerki görüşmeler evet gerçekten kayıt altına alınıyorsa dinlenmesini talep ediyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 • Hakan30 Ağustos 2013

  29.08.2013 tarihinde ürünü almış olduğum Silivri TTNET satış noktasına gittim.Sahibi olan Mehmet ali bey kendilerinin sadece satış yapmakta olduklarını ve benimle ilgilenemeyeceklerini beyan ettiler.Kendilerine çok teşekkür ettim.Anlayacağınız ben hala çözüme kavuşamadım.

 • Hakan30 Ağustos 2013

  Konu ile ilgili olarak tarafıma uzun zamandır bilgilendirme yapılmamıştır.1 aya yakın zamandır da mevcut internetimi kullanamıyorum.Herhalde kullanmamış olduğum dönem faturama yansımayacağını düşünüyorum.Ama herşeyden önce internetimi kullanmak istiyorum.15 günlük zaman dilimi içerisinde hala bağlanamama durumunda iptal işleminin uygulanmasını talep ediyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön