07 Şubat 2014 #2280564

TTNET Geri Ödeme Yapılmadı

Şubat 2013 ayından itibaren taşındığım mevkide hat olmamasından dolayı hattımı taşıyamamış fakat 8 ay boyunca fatura ödemiştim hatların iptaline ve ödediğim faturaların geri ödenmesine yönelik talebim sonuçlandı ve yaklaşık olarak telefondan : 144 TL
internetten: 303 TL ödeneceği söylendi.


Telefonu elden almama rağmen internet onayı vermesi gereken yetkili kişi tarafından onay verilmediği için yatması gereken banka hesabıma yatmıyor.Hala o yetkili kişi kim ise keyfinden bir türlü onaylamadığı için yatmıyor. 2014 senesi olmuş iletişimi sağlayan ana firma ama bir cevap gelmesi 1 hafta sürüyor. Kişiyede ulaşamıyoruz, her şey onaylanmış hala neyi bekliyorum ben bütün faturalarımı zamanında yatırmışım.

Batuhan 59 Okunma

Cevaplar

  • Batuhan07 Şubat 2014

    Bu bilgi yalandır gerekli bilgilendirme değil işe yaramayan problemi çözmeyen boş bilgiler verilmiş makinadan farksız cevap veren bir kişiyle konuşulmuştur.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön