13 Mart 2015

TTNET Gereksiz Telefonlar, Ödenmiş Fatura Olduğunun Söylenmesi

10 gün önce ödemiş olduğum faturanın ödenmediğini borcum olduğunu söyleyen telefonlar alıyorum (440375) gereksiz yere insanları meşgul etmekten vazgeçin! ! Yok diyeceğim ki Avea ile bağlantısı olan şirket acaba böyle şeyler yapıp insanların kendilerine dönüş yapmasını sağlayarak mobil tel. Faturalarına ücret yansıtılması ya da ücretsiz dakikalarının azaltılmasını sağlayarak bitmesi ve daha sonraki görüşmelerinde ücretlendirilmesi politikası mı izliyorlar. Yok aklıma başka mantıklı bir şey gelmiyor! Sistemsel hataymış, banane kardeşim sizin sisteminizden ya! Zaten çok değil 9 gün sonra taahhüt bitiyor, kapattıracağım. Hizmet yok, kurumsallık hiç yok sadece zaman kaybı...

Güney 76 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön