06 Şubat 2014 #2278385

TTNET Gerekli Altyapıyı Sağlayamıyor!

Gerekli altyapı tesis edilene kadar karşılayamayacağınızı belirtmişsiniz. Ama gerekli altyapı tesisi ne zaman karşılanacak o konu halen muallak. Bu konuda neden tam zaman veremiyorsunuz? hizmet veremiyorsunuz eğer başka bir servis sağlayıcısının önünü açında onunla hizmet alalım. türk telekom çözüm getirirsen benimle irtibata geç. Aksi halde ne irtibata geç ne de burada irtibata geçildi diye yaz. sahte çözümler değilde asıl çözümler üret.

Ercüment 37 Okunma

Cevaplar

  • Ercüment07 Şubat 2014

    beni bilgilendirmeyen ttnet yetkilileri.. bana çözüm üretin

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön