23 Ocak 2014

TTNET Genel Müdürlük Personeli Yanıltıcı Bilgi Verdi

İptal işlemi için gittiğim Bahçelievler Türk Telekom Müdürlüğünde ,sistemlerin açık olmadığı bahanesi ile uzun süre bekletildim. Y*** isimli bayan ısrarla sistemlerin kapalı olduğunu,cumartesi günü istediğim yerden bu işlemi yapabileceğimi iletti.Daha sonra bir TTNET merkezine gittim ve işlemimi 5 dakika içinde hallettim.

Bani yanıltan Y**** adlı bayandan şikayetçiyim. Hattımızı iptal ediyor olabiliriz, fakat bu tekrar sizin müşteriniz olmayacağımız anlamına gelmez. Lütfen bunu dikkate alarak hizmet politikanızı gözden geçiriniz.

Batuhan 73 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön