20 Haziran 2014

TTNET Gelmeye Tenezzül Bile Etmediler!

Şanlıurfa İpekyol mahallesi 2366. Sokak No: ***'te oturuyorum telefon ve internet başvurusunda bulundum 20 metre karşımdaki binada internet olduğu halde oturmakta olduğum bina yeni olduğu için altyapı bağlanması, ihale yapılması, kazı yapılması gerektiği gibi bir sürü bahane sıraladılar.


Bugün doğalgaz geldiği için binanın altyapı bağlantısını açtılar ben de tekrar gidip görüştüm ancak gelmeye bile tenezzül etmediler. Şikayet hakkınızı kullanın dediler üzerine TTNET başvurunuz isteğiniz üzerine iptal edilmiştir diye de mesaj aldım.


İşin kolay yolunu bulmuşlar şikayet edeceğiz , ilginize teşekkür edip aynı düzene devam edecekler önceden en ücra köylerdeki evlere giderken 2014'teki durum bu.

Yakup 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön