26 Nisan 2013 #1764570

Ttnet Gelmemesi Gereken Fatura!

Şubat ayında TT Müdürlüğüne gittim. Sabit telefon hattımı dondurdum ve internet paketimi HazırNet'e çevirdim. Bir süre evde olmayacağım için TTNet 3G kullanmaya başladım.
TT Müdürlüğünde gerekli belgeleri imzaladım ve bana tüm işlemlerimin tamam olduğunu söylediler. Mart ayında da fatura gelmedi. Şimdi nisan ayında bir fatura geldi ve ben hemen TT Müdürlüğünü aradım ve neden bana fatura geldiğini sordum. Onlar kontrol edip şubat ayında yaptığımız HazırNet'e geçiş işlemlerinin sistemde takılı kaldığını, geçiş işlemimizin bu yüzden onaylanmadığını söylediler. Faturayı ödemek istemiyorum. Telekom u aramaktan yoruldum. Benim suçum ne?

Arif 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön