06 Eylül 2013 #1996030

TTNET Geçmiş Dönem Faturası Borçu!

Haziran 2010'da adıma kayıtlı olan TTNET aboneliğini tayinimden dolayı iptal ettirdim ve bana o zaman çıkarılan bütün borçları ödedim. Herhangi bir sorunla karşılaşmamak içinde köyde bulunmama rağmen 100 km uzaklıkta bulunan il merkezine gidip işlemlerimi bizzat yaptırdım. Ancak ne var ki aradan 3 yıl geçtikten sonra ağustosta (iptal tarihim haziran) adıma fatura düzenlenmiş ve gecikme faizi ile birlikte 40 küsur borç çıkartılmış. Eğer benim borcum varsa hattı neden iptal ettiniz, hadi iptal ettiniz bu zamana kadar neden beklediniz? Müşteri hizmetlerini arıyorum geçmiş borçları biz göremiyoruz telekom müdürlüğüne gidin diyorlar.

Ahmet 102 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön