03 Şubat 2014 #2272599

TTNET Geçiş Yaptığımız Halde Abonelik Hala Açık Görünüyor!

Superonline firmasından TTNET firmasına geçiş yaptık Superonline firmasında hattımız halen aktif görünüyor Superonline firması bizzat diyor ki bizleri arayıp ta bir bildirim de veya mail yoluyla hiç bir şekilde bizden onay almadılar bizlere bilgi vermediler bunlara sizin adınıza sıfırdan yeni kayıt oluşturmuş olmasınlar yani bizde sorun yok eski kullandığınız internetiniz bizim Superonline firmasından ve halende aktif görünüyor bunun nedeni ise TTNET bizi aramasıdır hatalarını bildirmeleridir.


Superonline tarafından belirtildi bizim tarafımıza hattımız E** A*** adına kayıtlıdır sizin firma çok üç kağıtçı firma yanıltıcı ben bizim rapor gönderdim bir çok yere Cumhur Başkanına beyanda bulunacağım.

Musab 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön