04 Mayıs 2013 #1778332

Ttnet Geçiş İşlemimi İptal Etti!

Ttnet müşteri hizmetlerinden 4440375 numaralı telefondan aranarak Koçnet sözleşmemin bittiğini eğer istersem 16 mb'e kadar 50 gb adil kullanım limitli internete sözleşme yaparak geçersem 49 lira ödeyeceğimi söyleyerek beni Ttnet'e geçmeye ikna ettiler kabul ettim, iş adresime sözleşme yolladılar imzaladım, geçişim 1 mayısta tamamlanacaktı fakat Ttnet kafasına göre geçişimi iptal etti.


Böylece hem Ttnet üyeliğim hem de Koçnet üyeliğim gitti.internetsiz kaldım.. bana hiçbir gerekli açıklama yapılmadı. Ttnet yüzünden iş kaybına uğruyorum.internet bağlantım çok acil bir şekilde bağlanmaz ise Ttnet hakkında yasal yollara başvuracağım.insanların işleriyle güçleri ile oynamamayı öğrensinler.

Mert 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mert04 Mayıs 2013

    Gerekli birime aktarılmıştır cevabı yazacaksanız hiç yazmayın.. Sürekli gereklı birimlere aktarıp sorunu çözmüyorsunuz.. Sorunu çözün çözdükten sonra çözdük deyin.. Standart herkese aynı cevabı yazmak çözüm değil...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön