09 Eylül 2013 #2001277

TTNET Geçiş Hakkında Yanlış Bilgi Verip Mağdur Etti!

Ben Superonline ADSL kullanıcısı idim. Ancak hizmetin pahalı olmasından sebep TTNET 'e geçmeyi düşünüyordum. Superonline 'a verdiğim taahhüt 24 aydı ve 28 Eylül 'de son bulacaktı. Bende bu taahhüdün bitmesini bekliyordum. 2 Hafta kadar önce TTNET 'den aradılar ve sözleşmemin bitiş tarihini bile söyleyerek, sözleşme bitiminde beni TTNET 'e geçirebileceklerini söylediler.


Bende sözleşme bitiminde TTNET'e geçme işlemleri için onay verdim. Ve Sonuç! Taahhüt bitiş tarihim beklenmeden TTNET 'e geçiş işlemlerini başlattılar ve böylece ben hem taahhüt bozduğum için ceza yemek zorunda kaldım hemde taahhüt verdiğim için bedava aldığım modemi geri vermek zorunda kaldım! Mağdur edildim.

Ercan 102 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön