31 Aralık 2014

TTNET Gecikme Bedelinin Yüksek Olması

TTNET başlı başına sıfır rakibi olan bir firmadır. Çünkü vatandaş olarak aboneliğimiz yaptıracağımız farklı firma sayısı nadir ve altyapıları tamamlanmamış. Başka seçenek alternatif olmadığından TTNET abonesi olmak zorundayız. Bu görüş nesnel bir yaklaşımdır ve sıfır rekabetin yaşandığı göz önüne alınacak olursa şirketin bu konuda kazancı kim bilir yüzde 1000 gibi oranlardadır.


Bazen unutuyoruz son ödeme tarihli faturamızı. Son tarihi geciktiği ilk gün % 2.04 oranın (ortalama fatura TR geneli 70-80 TL) olması yaşam şartlarımız gereği gecikmenin devamı durumunda fiyatın katlandığı ve aboneye güçlükler çıkarmaktadır. Bu fahiş gecikme bedelinin daha düşük oranlara düşürülmesi hususunda.

Akin 172 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Akin31 Aralık 2014

    Cevapın buradan verilmesi hususunda.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön