09 Eylül 2013 #2001781

TTNET Gecikme Bedeli Alıyor!

Eeve bir kaç yıl önce bir yıllık sözleşmeli internet almıştı babam. Sonra bir yıl geçmeden sözleşme şartındaki ücreti ödeyerek kapattırdı. 54 lirası sonra alınacak diye alınmadı. Fakat PTT' ye gitti . Biz tekrar gittik PTT'ye; fakat borç görünmemektedir diye bizi yine geri çevirdiler.


Bu kez bir kaç gün önce zarf içinde gecikme bedeli hariç, 54 lira borcunuz bulunmaktadır diye yazı geldi. Zamanında almadılar, ödemek istiyoruz çıkmıyor. TTNET gecikme bedeli bizim hatamız değil .

Esma 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön