08 Ekim 2014

TTNET Geç İşleme Konulan İptal Başvurusu Ve Fazladan Fatura!

18 Temmuz günü Bodrum'daki Türk Telekom şubesine gidip telefon ve internet hattını iptali için başvurduk. Ancak o gün işimizi görmekte olan personel bu işlemi tam olarak gerçekleştiremedi ve iptalle ilgili kalan işlemi ileri bir tarihte yapabileceğimizi söyledi.


İleri bir tarihte Ankara'da kendi oturduğum bölgedeki Türk Telekom müdürlüğüne gidip iptali gerçekleştirdim (31 Temmuz 2014 günü). Fakat Türk Telekom, bizim ilk gittiğimiz gün gerçekleştiremediği iptalin üzerine, hattın aktif olduğu süre için bize yine bir fatura kesti.


Tamamen Türk Telekom personelinin elinde olan bu iptal etme işlemiyle ilgili müşteri olarak bana çıkartılan bu faturadan şikayetçiyim!

Gökhan 97 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön