12 Eylül 2013 #2008856

TTNET Geç Bildirim!

02-12-20111 tarihinde iptal ettirmiş olduğum TTNET hizmetine ait 22. 72 TL borç tutarı olmuş ve buna ait ihbarname 2013 ün Eylül ayında gönderildi. Bu geçen süre içinde müşteriye hiç bilgilendirilme yapılmaz mı?(Adres ve iletişim bilgilerinde herhangi bir değişiklik bu süre zarfında olmadı)Acaba şirket bu şekilde haksız kazanç elde etmeyi mi hedefliyor? Şimdi işimiz yok muş gibi git iki senelik gecikme faizini boşu boşuna öde.


Gerçi borcunda ne şekilde oluştuğu bir muamma. Firmaya ve başarılı çalışanlarına haklı kazanç diliyorum, bu şekilde değil.

Murat 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Murat13 Eylül 2013

    Bi zahmet iletişim sektöründe olmanıza rağmen müşterilerinize standart cevaplar yazacağınıza telofon edip daha detaylı bilgi alabilirsiniz !!ama hatalı olduğunuz için yapamıyorsunuz herhalde yoksa kampanya için nasıl aradığınızı herkez biliyor dimi

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön