18 Nisan 2013 #1750637

Ttnet Fiyat Artırımı!

Ttnet ile 4 sene önce yaptığım bir anlaşma vardı. Bu anlaşma süresi sona erince ttnet personeli arayarak yeni bir anlaşma sundu buna göre 2 sene boyunca ödeyeceğim sabit bir ücret belirtildi. Bende buna göre hizmeti almaya devam ettim. Ancak 1 sene bitiminde faturam arttı. Aradığımda ise 1 sene indirimli, 1 sene indirimsiz kullanmayı kabul ettiğim belirtildi. Herşeyi kayıt altına alan ttnet lütfen o telefon görüşmesini karşıma çıkarsın orada personelin sunduğu ve benim onayladığım anlaşmayı ispatlasın. İspatlasın ki her şey ortaya çıksın. bu şekilde insanları yanıltmak nasıl bir müşteri politikasıdır? Lütfen gerekli işlemler başlatılsın!

Aydan 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön