06 Temmuz 2013

TTNET Fibernet Servisi Bilgisi Verilmiyor!

TTNET çağrı merkezini aradım, eviniz için sistemde Türk Telekom çalışma sürdürüyor bilgisi bulunuyor, bu durumda size fiber servisi verip veremeyeceğimizi söyleyemeyiz, Türk Telekom'a gitmeniz gerektiğini söyledi. Niçin ben gideyim? Bizim sitemizde 150 tane daire var, her daire tek tek mi gitsin?

Sorduğum sorular çok basit: Sisteminizde bu bilgi Türk Telekom çalışıyor ne zamandır mevcut, çalışmanın tahmini bitme süresi ne zamandır, 2 ay, 6 ay, 1 yıl? Sonuçta sisteminizde o not mevcut ise, bu sorduğum sorulara ilişkin cevapların notları da mevcut olması gerekmez mi? İki defa aradığımda, TTNET çağrı merkezinin git Türk Telekom'a sor tarzı işi başından atar tarzından şikayetçiyim.

Mustafa 387 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mustafa06 Temmuz 2013

    Bu şikayetim ile ilgili beni biraz önce aradınız. Sanki karşımda çocuk varmış gibi gene aynı şeyleri söylediniz. Orada son cümlede ne yazmışım ben? Şu an o cümleyi şöyle değiştiriyorum "Üç telefon görüşmemde, TTNET çağrı merkezinin her seferinde git Türk telekom'a sor tarzı işi başından atar tarzından şikayetçiyim." Bitmiştir bu kadar. Bu konuda birşey yapamıyorsanız aramayın kardeşim, yetersiz,TTNET olarak elimizden gelen bu kadar deyin YETERLİ.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön