22 Şubat 2013 #1647595

Ttnet Fibernet Modemim Hala Gönderilmedi

Fibernet'e geçiş yapmak için Acıbadem Türk Telekom'a gittim ve başvuru yaptım. Başvuru sonrasında internet bağlantım olmadığı için Ttnet müşteri hizmetlerini aradım. Bana başvuru yaptığımda bayiden modem verilmesi gerektiği ancak oradan modem verilmediği için bağlantımın olmadığı, eğer istersem evime kargoyla gönderileceği söylendi.


14 Şubat'ta oluşturulan ve en geç üç iş günü içinde getirilmesi gereken modemim hala getirilmedi. Tamamen personel hatası olan bu gecikmeden dolayı kullanamadığım internetin parasını ödemek istemediğimi bildiren bir şikayet formu daha doldurdum ancak reddedildi. Personel hatası yüzünden 10 gündür internet erişimim yok ve bunun ücreti isteniyor benden.

Emir 67 Okunma

Cevaplar

  • Emir24 Şubat 2013

    Ben bilgilendirilme yapıldığını ancak yanlış yapıldığını ifade ediyorum zaten. Bana modem gelmedi ve müşteri hizmetleriyle her konuşmamda farklı bilgilendirmeler oldu ve birçoğu yanlıştı bu bilgilendirmelerin. Kayıtlı konuşmalara bakılırsa görülecektir bu durum. Artık daha fazla beklemek istemediğim için kendi imkanlarımla alıp alamayacağımı sordum müşteri temsilcinize, bana söylediğim modelin uyumlu olduğu ve alıp kullanabileceğim söylendi. Alıp kurdum ve hala kullanamıyorum interneti çünkü temsilcinizin uyumlu dediği modem uyumsuzmuş. Bunuda eve gelen mobil ekipten öğrendim. Zaten modemimde gelmedi internet kullanamıyorum ve sırf personelinizin hatası yüzünden interneti kullanamadığım süreçte herhangi bir ücret ödemek istemiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından görüşme sağlanarak bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön