10 Mayıs 2013

Ttnet Fibernet Masalı!

Ttnet ve Türk Telekom her yerde Tüm Türkiye'yi kapsayan Fibernet'imiz var diye reklam yapıyorlar. Alakası bile yok. İki hafta önce 3'lü avantaj kampanyası için başvurdum. Türk Telekom'un meşhur fiber atlasında evimde fiber internetin bulunduğu gözüküyıor. Ancak müşteri hizmetlerini aradığımda evimde fibernetin olmadığını hipernet olarak başvurabileceğimi söyledi, kabul ettim.

1 hafta sonra ancak modem geldi, daha sonra Telekom'cu teknik arkadaşlar geldi ve hattı bağladı. Aynı gün bir telefon geldi, telekomdan arayan arkadaş binamda hipernet kullanamayacağımı (20mbps) en fazla 8mbps hızla bağlanabileceğimi söyledi. Türk Telekom ve Ttnet resmen yanıltıp, iletişim bilgisi topluyor...

Kağan 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön