07 Mayıs 2013 #1784557

Ttnet Fibernet Hız Düşürmesi!

Ttnet fiber kullanıcısıyım 23mb/s internet hızımı adil kullanımdan dolayı 3mb/s düşürüldü ben fiber nete geçerken adil kullanım olmadığı söylendiği için geçiş yapmıştım zaten eski internetim hızlı olmadığı için fiber nete geçiş yapıyorum ve sizde hızımı düşürüyorsunuz ben bu hızın geri 23mb/s çıkartılmasını istiyorum çıkaramayacaksanız da ne anladık fiber netten güya hızlı diye aldım böyle olacaksa hızımı sürekli düşürecekseniz de benim internet aboneliğimi sonlandırılmasını istiyorum bu konuda ciddiyim düşürecekseniz sonlandırın aboneliğim. Hızım geri yükseltilmesini istiyorum.

Gökhan 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Gökhan10 Mayıs 2013

    Hala aynı sorun devam ediyor düzeltildiğinde size geri dönüş yapılacak denilmiş.Yoksa gelecek ayı mı bekleyeceksiniz adil kota hakkı otomatik olarak kalktığında siz hiç bir şey yapmadan sorununuz giderilmiştir mi diyeceksiniz çok merak ediyorum ?

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön