30 Nisan 2013 #1770917

Ttnet Fibernet Çekme Sorunu!

6-7 aydır kullanmakta olduğum fibernetimle ilgili 20 gündür çok büyük sıkıntı yaşamaktayım, sitede başka bir aboneye fibernet açılması ile birlikte benim sistemimi bozmayı başardıkları için teşekkür ederim, defalarca müşteri hizmetlerini arayarak arıza kaydı açtırdım ancak her seferinde sinyaller kontrol edilerek sorun giderilmiştir dendi, sonunda ekip geldi ancak modemin 4-5 metre ilerisinden çekip çekmediğini sorduğumda duvarlardan dolayı cevabını aldım, ancak 20 gün öncesine kadar süperdi dediğimde duvarlardan abi dedi arkadaş "sözün bittiği yer" sorun hala devam ediyor ki bu telekomla bu işler mümkün değil çözülmez ben buna karar verdim..

Zeki 32 Okunma

Cevaplar

 • Zeki06 Mayıs 2013

  Şikayetimin üzerinden 6 gün geçti ve tahmin ettiğim gibi hiçbirşey değişmedi, ilk başvurum ile bugün arasında geçen sürede 3-4 hafta olduğunu düşünürsek arızalara yaklasımın ne denli kalitesiz oldugu aşikardır. Aradaki süreçte sadece telefonla bir kez görüştük ve modem'in değişmesinin dogru oldugu kanaatine ulaştık ve bu konuda ilgili ekip bilgilendirilerek size ulaşacaklar dendi ancak mesajımın başında gözüktüğü gibi 6 gün oldu, internette yaklaşık 15-20 saniyede bir kesilme yaşanıyor ve sorun devam ediyor, bakalım şimdi nasıl bir copy paste cevap yazacak telekom görelim. (Tek el olmanın verdiği rahatlık böyle birşey olsa gerek.)

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Zeki30 Nisan 2013

  Kontrol devam etmiyor tamamen konuyu gecistirmek adına verilmis copy paste bir cevap, yapılması gereken islem, modem'in degistirilerek site'de fibernet'i dagıtan sebekenin incelenmesi, ancak bunu yapabilecek kapasitede ve kalitede bir ekip malesef ttnet bünyesinde bulunmuyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön