13 Şubat 2014 #2292465

TTNET Fiber Optik Kabloları

Türk Telekom binamızın içerisine fiber kutusu koymak için yöneticimize sormuş. Hat çekilecek ve bağlantıları da kurulup bırakılacak isteyen olursa bağlantı yapılacak, 2 hafta önce taşeron şirket elemanları gelip kablonuzu bulamıyoruz siz biliyor musunuz nereden geldiğini dediler. bizde bilmediğimiz için kablo bulunamadı aranacak geldiği yer bulunacak denildi .Gittiler daha sonra Türk Telekom ekibiyle gelip bakılmış, bulamadık diyerek gitmişler.


Biz de dilekçe yazıp tekrar inceleme istedik. Gene aynı durum dedektörle gelip bakılmış fakat binaya kablo nereden geliyor bulunamıyor. Kazı yapılıp kablo çekilecek onu da yapmıyorlar iptal edip kutuyu sökecekler bağlantıyı istiyoruz gereğini yapar mısınız?

Burak 74 Okunma

Cevaplar

 • Burak30 Ocak 2015

  Konuyla ilgili hiçbir gelişme olmamıştır geçen 1 yıllık süre zarfında TTNET 20 metre kabloyu çekememiştir dahası arayıp düzgünce biz bunu yapamıyoruz bile demediler dilekçemizde mevcuttur apartman yöneticisinin vermiş olduğu ona da cevap gelmemiştir. Zaten yeni kampanyaya geçtik TTNET fiber alamadık 2 sene sözleşmemiz var 2 seneniz daha var o zamana kadar inşallah bacamızı bulup kablomuzu çekersiniz

 • Burak30 Ocak 2015

  TTNET bizim mahalleye fiber bağlamaktan vazgeçti sanırım hala mantıklı bir cevap bekliyoruz kendilerinden madem bizim bacamızı bulamıyorsunuz yeni baca yapın yok onu yapamıyorsunuz karşı binadaki bacaya hattı çekip binaya yeni hat getirin asfaltın altından köstebek denen makineyle geçirin koskoca TTNET koca mahallede fiber alt yapısı kuramadı sözleşmemiz bittiği içinde fibere geçemedik 2 sene daha döşemeseniz olur biz sizi bekleriz... .

 • Burak13 Ağustos 2014

  Soruna yapıcı bir çözüm aylar geçmesine rağmen hala yok bir kutu bir kablo çekmek bulmak bu kadar zor olmamalı umarım kasıma kadar durumu düzeltebilirsiniz.

 • Burak13 Ağustos 2014

  sorun çözülemedi

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön