04 Mayıs 2013 #1779245

TTnet Fiber Optik Bağlantı Sorunu!

"Ülkemizde internet altyapısı Türk Telekom tarafından sağlanmaktadır. Şirketimiz söz konusu alt yapıyı kullanarak internet erişim hizmeti sunmaktadır. İletmiş olduğunuz bildiriminiz inceleme ve değerlendirme amacıyla MERSİN-Akdeniz Telekom Müdürlüğü'ne aktarılmıştır. " Bu mesaj ardından sanki öç alınırmış gibi internet bağlantımda sürekli kopmalar ve daha kötü bir hız ile karşılaşıyorum.


Hiçbir iyileştirme yapılmamakla birlikte hala fiber optik çalışmaları başlatılmış değil. Önceki şikayetimde belirttiğim gibi yine kaba inşaatı bitmemiş binalara fiber optik hizmeti verilmeye devam ediliyor. Eğer firma lütfederse aydınlatıcı ve yazılı bir açıklama bekliyorum.

Bülent 613 Okunma

Cevaplar

  • Bülent06 Mayıs 2013

    TTNET olarak hizmetlerimizi her açıdan daha iyi seviyeye getirmek için çalışmalarımız sürüyor. Gönderilen mail'in açıklayıcı olmasını talep etmiştim. Ayrıca çalışmalarınızı nerede sürdüğünüzü çok merak etmekteyim. Evimden çarşıya(Merkez) kadar olan tek yolda küçücük bir kazı küçücük bir kablolama küçücük bir Türktelekom hizmeti bulunmamakta. Fiberoptikler torosların eteğinden akıyorda bizim mi haberimiz yok. Dünyanın en rahat işinde çalışmakta olan ekipleriniz fibere geçiş yapmadığı gibi arıza onarımıda gerçekleştirmemekte. İnternet deneyimim her geçen gün daha da kötüleşmekte. Bin kere pişmanım. Kamuoyunun Bilgisine.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön