30 Nisan 2013 #1771977

Ttnet Fiber İnternetten Mahallemizde Yararlanamıyoruz!

Ankara, Aşağıeğlence Mahallesi, Mimarlar Sokak. 11 nolu apartmanda ikamet etmekteyim. Fiber internete geçmek istiyorum ve benim gibi bir çok aile de bunu istiyor. Ancak, o kadar reklamlarda gördüğümüz '' ışık hızı '' internetin, zerresinden yararlanamaz durumdayız, çünkü alt yapımız müsait değilmiş.


Oturduğumuz, semt ne bir köy nede bir kasaba? Gayet merkezi, bir çok bankanın, önemli markaların bulunduğu bir yer...


Bu çelişkiler doğrultusunda, sokağımız hatta mahallemizde ttnet'in Fiber hizmetlerinden yararlanmak istiyoruz. Gereğinin yapılmasını en kısa zamanda rica ediyorum.

Mustafa 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mustafa01 Mayıs 2013

    Bugün geri dönüş yapıldı, tam bir zaman verilememekle birlikte yoğun çalıştıklarını belirttiler.. Açıkcası tatmin olmadım. TTnet ile taahhüt sürem bitmişti, fiber altyapılarını bekliyordum sadece, yoksa abonelikten çıkmam için onlarca sebep mevcut. Sanırım rakip firmanın fiber hizmetine geçeceğim.. Onlar gördüğüm kadarıyla gerçekten yoğun çalışıyorlar.. Fiber altyapıları mahallemizde mevcut.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön