16 Şubat 2013 #1636477

Ttnet Fiber İnternete Hala Bağlanamadık!

Yaşadığımız bölge son derece işlek ve iş yerleriyle dolu fakat Türk telekom halen bölgemizde fiber internet altyapısı sağlamadı. Bu bölgede fiber alt yapısı yoksa nerede var çok merak ediyorum. Neden öncelikleri siteler?


Neden hep daha çok kazanç sağlayacakları yerleri düşünürler? Herhangi bir sitede yaşayanlar benimle aynı parayı verip kat kat hızlı internet alabilirken ben neden 8 mbit paketini bile doğru düzgün kullanamıyorum ve sorunlu bir internet servisine sahibim? Türk Telekom reklam yapmadan önce servislerini insanlara düzgün bir şekilde vermeyi ne zaman öğrenecek?

Yasin 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön