08 Şubat 2014 #2282963

TTNET Fiber İnternete Geçiş Problemi

05/02/2014 sabahı itibari ile internetim kesildi ve arıza kaydı açtım. Düzeltilmedi, ertesi gün yetkili bir arkadaş geldi test yaptı. Evet sorun bizden kaynaklı rapor yazacağım dedi. Ve fiberinternete geçişimin olduğunu söyledi. 3 gün olmasına rağmen internetim hala gelmedi, maddi ve manevi olarak zarara girmiş bulunmakta ve internetimin ne zaman geleceğini hala bilememekteyim.


Ayrıca bilgim dahili olmadan fibernete geçiriyorsunuz. Aynı modemi kullanabilecek miyim? Veya Modemi sizin mi değiştirmeniz gerekiyor? Benim şimdilik 3 gün zararımı ve modem ile ilgili doğabilecek sıkıntımı telafi etmenizi rica etmekte, internetimin ivedi bir şekilde tamir edilmesini arz ve talep ederim.

Nasrullah 259 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön