30 Aralık 2013

TTNET Fiber İnternete Geçemedik!

Manisa Uncubozköy'de ikamet etmekteyim. Fiber internete geçmek için TTNET'e başvurdum bulunduğumuz yerde fiber internet olmadığını söyledir. Daha sonra TTNET'ten başka yetkililerle görüştüğümüzde aslında bulunduğumuz yerde fiber internetin olduğunu ancak sistemde göremedikleri için geçiş yapılamadığını ve bunu düzeltip bize bir hafta içinde haber verileceği söylendi. Ancak geri dönüş olmayınca tekrar Türk Telekom merkezine gittik.

Ancak tekrar bizi arayacaklarını söylediler. Dönüş yapacaklarını belirttikleri zamandan itibaren bir hafta geçmesine rağmen fiber internete geçemedik. Aynı zamanda da herhangi bir bilgilendirme yapılmadı.

Sorunun en kısa zamanda düzeltilmesini ve bilgilendirilmeyi istiyorum.

Hamit 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön