18 Mart 2013 #1690401

Ttnet Fiber İnternet Ücreti Alındığı Halde Faydalanamıyorum!

Gölcük İzmit bölgesinde bize sorulmadan geçen yıl içinde fiber altyapısına geçildi faturalar fiber üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Ancak arkadaşlardan öğrendiğim kadarıyla bunun için fiberi destekleyen modem ve kablo çekilmesi lazımmış konu ile ilgili Gölcük Telekom'a gittiğimde net cevaplar verilememiş modem için değiştiremeyeceklerini söylemişlerdir öncelikle neden modem verilmiyor sonuçta benim isteğim dışında fibere geçiliyor ve beni eski müşteri konumuna sokup modem verilmiyor ilginç ikincisi binanın altında bir fiber modem kutusu var ve evlere herhangi bir fiber kablolara yol yani evime kadar kablo çekilmiyor ve eski telefon altyapısı kullanılıyor bu yasal mı.

Orkun 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön