02 Nisan 2013 #1720439

Ttnet Fiber Internet Servis Fiyaskosu!

Cuma günü reklamlarda bas bas bağırılan Fiber İnternet'e şirket olarak abone olduk. Tüm kurulum gerçekleşti ve modem kurulumunu da yaptık. Ancak hafta sonundan beri port hatası sebebiyle internet erişimimiz bulunmuyor. Burasının iş yeri olduğunu ve çok mağdur olduğumuzu defalarca çağrı merkezine aktarmamıza rağmen hiçbir çözüm sağlanmadı.


Keşke reklam bütçelerinin yüzde 5'ini teknik destek birimine aktarmış olsalardı da müşterilerine kaliteli teknik destek verebilselerdi. Sonuç olarak internet erişim sorunumun acilen çözülmesini talep ediyorum.

Mehmet 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 03.04.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mehmet03 Nisan 2013

    Konu ile ilgili buraya 1 saatte dönüş yapılmasına şaşırdım doğrusu. Zira müşteri hizmetleri internetimizin ne zaman geleceği bilgisini dahi 72 saattir veremedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön