17 Nisan 2013 #1747925

Ttnet Fiber İnternet Reklamı Yanıltmaya Yönelik!

Türk Telekom un Haftalardır yayınladığı fiber internet reklamı tamamen yanıltmaya yöneliktir.Ben İstanbul'un Göbeği denilebilecek bir ilçesi olan Küçük Çekmece merkezde bile bu hizmetten faydalanamıyormuşum. Alt yapı müsait değil diyor.Şikayetin varsa Türk Telekom u istediğin yere şikayet et diyorlar. Türkiye nin her yerine fiber internet sunuyoruz deyip reklam yaparak milleti yanıltıyorlar.Bu reklamın durdurulmasını talep ediyoruz. Yada taahhüt ettikleri hizmeti sunmalarını istiyoruz.

Selim 145 Okunma

Cevaplar

 • Selim22 Nisan 2013

  Ben siteyimi bilmiyorum yoksa TTNET benimle dalgamı geçiyor. Otomatik yönlendirme yapılmış olmalı sanırımki her yazıma aynı cevap ki bu cevap değildir ,gönderiliyor.nedir ki bu . Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Selim18 Nisan 2013

  Neyin kontrolünü yapıyorlar.Resmen yapılan hayali ihracat.Olmayan bir şeyi varmış gibi satışa sunup reklam yapıyorsunuz.Küçükçekmec eye bile bu hizmeti ulaştıramıyorsanız nerde sizin reklamda anlattıklarınız.Hadi Küçükçekmeceyide geçtim.Florya beşyol Şükrü balcı polis okulunun bitişiğindeyim.Oradada fiber internet hizmeti yok.Aydın üniversitesine kadar gelmiş.Onun 500 mt.ilerisinde yok.Ben olmadığını biliyorum bilmesinede bu reklamı içime sindiremiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön