16 Eylül 2013 #2014014

TTNET Fiber İnternet Hizmeti Sunamıyor!

TTNET İnternet başvurusu yaptım yaklaşık 20 günlük uğraşımdan sonra İnternet'im bağlandı.
Sadece bir gün kullandıktan sonra İnternet'im kesildi. Müşteri hizmetleri bölgesel problem olduğunu arıza kaydımın alındığını belirtti. Bir hafta oldu her aradığımda farklı şeyler söyleyerek salladılar ve dün aradığımda görüştüğüm kişi bölgesel bir problemin olmadığını arıza kaydımın da oluşturulmadığı yönünde bilgi verdi. Bir haftadır İnternet'ten faydalanamıyorum. Her seferinde hazır cevaplar hatta kabaca gidip Telekom'a konuyu bildirmem yönünde akıl veriyorlar. Servis sağlayıcı TTNET iken ben neden görüşeceğim. Sonuç odaklı çözüm olmaması halinde hakkımı mahkeme de arayacağım.

Mutlu 89 Okunma

Cevaplar

  • Mutlu15 Ekim 2013

    ilkşikayetimden bu yana gerekli çözümler üretilmemiş ve haala internete bağlanamıyorum. çözümler kısa vadeli olup olması gereken şekilde değildir. müşteri hizmetleri gerekli çözüm konusunda yardımcı olammakta tır. ttnet bu işi beceremiyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön