16 Şubat 2013 #1636112

Ttnet Fiber İnternet Fiyatı!

Aralık 2012 de Fiber internetin 24 ay taahhütlü internetine abone oldum. Defalarca sadece "54. 90 TL" ücret haricisinde başka bir ücret ödemeyeceğimi sorarak teyid ettirdiğim halde, bu ay gelen fatura 54. 90 + 28 = 82. 9 TL. İnterneti sağladıkları hat için (telefon hattı olmadığından) 28 TL ücret talep ediliyormuş. Sabit telefona abone olsam da zaten 30 TL sabit ücret ödeyeceğim.


Kısacası Ttnet insanları yanıltmaya devam ediyor. Pazartesi günü aboneliğimi direk iptal ettireceğim. Ttnet abonesi olacaklar bir değil bin kez daha düşünsünler. İnsanları yanıltıp Türkiye nin en değerli markası(!) oluyorlar.

Mustafa 60 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa08 Mart 2013

  TTNET Çağrı Merkezi ile görüşmem sonucunda; 1. Fiyat bilgisini kendilerinin vermediğini belirttiler, ben de TTNET bayisinin verdiğini ilettim. 2. TTNET Bayisinin telefonları kayıt altında olmadığından herhangi bir işlem yapamayacaklarını belirttiler. Sadece iptal kapsamındaki "6 ay faturanın yarısını ödeme" kampanyasına dahil edebileceklerini ilettiler. 3. Kabul etmeyip iptal edeceğimi belirttim. 4. Modemi iade edip etmeyeceğimi sordum, iade alınabileceğini bu şekilde 200 TL olan modem ücretinin benden alınmayacağını belirttiler. 5. Bu görüşmeden sonra düşündüm ve kampanyayı kullanıp iptal etmeme kararı aldım. Çağrı merkezini aradım ve kampanyanın bittiğini sadece Türk Telekom Müdürlüklerinden bu işlemin yapılabileceğini belirttiler. 6. 07.03.2013 tarihinde Yenimahalle Telekom Md. ne gittim ve kampanyadan yararlanmak istediğimi belirttim. 7. Görevli arkadaş sistemin buna izin vermediğini belirtti. Ben de modemin iade edilebileceğini ve bu şekilde ücretinin alınmayacağını teyid ettirdim. 8. 08.03.2013 tarihinde yanımda modem ve diğer aksesuarlarla birlikte yeniden Yenimahalle Telekom Md. ne gittim. 9. Görevli arkadaş, kampanya kapsamında modemi aldığımından modemi iade alamayacaklarını ve 200 TL ceza ödemem gerektiğini belirtti. 10. Ben de Çağrı Merkezi ile aramda geçen konuşmaları iletip gerekirse konuşma kayıtlarından doğrulanabileceğini belirttim. İkna olmadığı için Çağrı Merkezini tekrar aradım ve Çağrı Merkezindeki arkadaş modemin iade alınması gerektiğini belirtti. Diğer görevli arkadaş ile benim telefonum üzerinden yaptıkları görüşme sonrasında ise Çağrı Merkezi'ndeki arkadaş modemin iade alınmadığını belirtti. 11. Bu durumda bile Çağrı Merkezi yanlış bilgi verdiğini kabul etmedi. 12. Tüm bu cezaya rağmen TTNET'ten kurtulmak için aboneliğimi iptal ettirdim. 3 ay kullandığım internetin bana toplam maliyeti 450 TL olacak. 13. TTNET'de Çağrı Merkezinden, bayiden, Telekom Müdürlüklerinden doğru bilgiler alamıyorsunuz. Bu yüzden mağdur oluyorsunuz. 14. Son cümlem ise kesinlikle TTNET ve Türk Telekom un tüm hizmetlerinden uzak durun.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön