20 Mart 2013 #1695553

Ttnet Fiber İnternet Dönüşümü Bir Türlü Yapılmıyor!

Aralık/2012 tarihinde tivibu+alo ödedikçe+net limitsiz paketini satın aldım. Ama binamızda zaten TTNET fiber internet kutusu varmış. Bende fibere geçiş için Ttnet İskenderun Müdürlüğüne başvuruda bulundum. Hali hazırda Ttnet in fibere geçiş kampanyası da var. Buna göre mevcut müşteriler paket taahhütü bozulmadan ve fiyatı artmadan tarifesine uygun fiber pakete geçiş yapılabiliyor. Buna göre bende fiber net limitsiz 20 mbit olan paketi istedim, fiyat artmadan, taahhüt bozulmadan dönüşümün yapılacağı belirtildi.


Ancak halen dönüşüm işlemi yapılmamış. Görevli; telefon hattımın Ttnet'te olması nedeniyle sıkıntı çıktığını, çağrı attıklarını söyledi. Dönüşümün bir an önce bitirilmesini istiyorum.

Orhan 256 Okunma

Cevaplar

  • Orhan24 Mart 2013

    Ben, TTNET İskenderun Müdürlüğünü genel merkeze şikayet ediyorum, şikayetim, şikayet ettiğim birime yönlendiriliyor. Bu nasıl bir anlayıştır allah aşkına!!!!!!!!!!!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön