07 Ağustos 2014

TTNET Fiber İnternet Bağlantısı Sağlanmadı

Yaklaşık 2 yıldır oturmakta olduğum 202/8 Sokak No: 16 Buca/ İzmir adresinde bulunan apartmana 2 yıl içerisinde çok sayıda başvurunun yapılmasına rağmen halen internet hizmeti sağlanmamış bulunmaktadır. Şirketin bize ilettiği bilgi dahilinde en geç 2014 yılının Ocak ayında internet hizmetinin ulaşılacağı belirtilmiştir ancak mevcut durumda halen bir çalışma bulunmamaktadır.

Mert 1.542 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön