30 Mayıs 2014

TTNET Fiber Hatsız İnternet 20 Gündür Açılmadı!

Nasıl bir firmasınız, sadece aktifleştirme işlemine 15 gün sonra dönüş yapıyorsunuz. Hizmetinizden kesinlikle memnun değilim. Yazılım uzmanıyım ve işlerimi yürütmem gereken bir zamanda sizin yüzünüzden işlerimden oldum. 1 hafta dediniz, 1 ay olacak hala açılmadı.


İptal ettirmek istediğimde de TTNET müşteri yetkiliniz beklemede olduğu için hiçbir şey yapamazsınız cevabını veriyor. Kesinlikle hizmetinizden memnun değilim. Bundan sonra kimseye TTNET önermeyeceğim, olanları da iptal ettireceğim. Bu şekilde çok müşteri kaybedersiniz. Yazık yapılan yatırımlara.

Volkan 278 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön