28 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1980527

TTNET Fiber' Geçiş Yapamadık!

Binamıza fiber geldi diye çok sevindik ve fibere geçmek istedik. Fakat TTNET fibere geçerseniz taahhütünüz bozulur dedi ve hevesimiz kursağımızda kaldı. Ayrıca kampanyalardanda yararlanamadım. Kızdım ve hem telefonu hemde TTNET' i kapattırdım. Daha sonra tekrar aradılar ve kampanyalardan bahsettiler, çok mantıklı konuştular ve beni tekrar yanılttılar.


Bende TTNET' imi geri açtırdım. Sözde Telekom bayiliklerine gidip yalın internete geçecektim. Şimdi ise internetimin kapatılacağını söylüyorlar. Bayilikler yalın internete geçiş yapamıyormuş. Ya kardeşim niye hep yanlış bilgi veriyorsunuz. Bir milyar lira ceza da gelse bu interneti kapatacağım.

Serkan 152 Okunma

Cevaplar

  • Serkan31 Ağustos 2013

    ankara Yenimahalle ragıp tüzün caddedsinde bulunan KK iletişim adındaki bayinize gittim. Zaten kapıdan girer girmez işlem yapamayacaklarını anladım. biri bilgisayarda oyun oynuyor biri içerde uyuyor biri hiç oralı bile olmadı. Yalın internede geçmek istediğimi belirttim, sınırsız internete değilmi diye sordular. çok komik bir durum ya bayinize yalın internetin ne olduğunu ben öğrettim. her neyse sonuç olarak müdürlükten yaptırmanız gerekiyor dediler ve yapmadılar. Yapmayan bayinin adını istemiştiniz. KK iletişim. Buyrun bakalım ne yapacaksınız çok merak ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler